wyślj e-mail
szafy wnękowe Warszawa szafy warszawa zabudowy wnęk zabudowa meblowa garderoby kuchnie warszawa szafki do kuchni
- nowoczesne
- klasyczne
- fronty drewniane
- fronty szklane
- fronty MDF
- fronty MDF PCV
więcej...
- szafy wnękowe
- garderoby
- zabudowy nietypowe
- pawlacze
- meble biurowe
- meble łazienkowe
więcej...
- zgłoszenie
- pomiar
- projekt
- podpisanie umowy
- montaż
więcej...
Napisz lub zadzwoń:

ul. Łyszkiewicza 39
04-483 Warszawa

(022) 428-11-30
664-715-842

mebler@mojemeble.waw.pl

SZAFY, GARDEROBY

W naszej ofercie znajdują się szafy wnękowe i wolnostojące, garderoby oraz wszelkie zabudowy nietypowe. Szafy wnękowe pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni mieszkalnej. Jedną z najważniejszych zalet szafy z drzwiami przesuwnymi jest jej funkcjonalność. Wynika ona z możliwości wykonania wnętrza szafy zgodnie z oczekiwaniami przyszłego użytkownika. Nasze szafy cechuje estetyka, funkcjonalność, solidność oraz trwałość. W zależności od potrzeb klienta możemy zaprojektować i wykonać szafę, w której znajdzie się dowolna ilość: półek, stelaży, szuflad i ścianek.

Drzwi
Oferujemy Państwu następujące rozwiązania drzwi do szaf wnękowych oraz wolnostojących: przesuwane, składane i rozwierane. Wykonujemy je z płyty laminowanej, rattanowej, loomowej, fornirowanej, lakierowanej, szkła bądź lustra. Mechanizmy używane do drzwi to wysokiej klasy systemy aluminiowe, łożyskowane, o bardzo dużej gamie kolorystycznej.


Akcesoria i oświetlenie
Zastosowanie dodatkowych akcesorii w szafach pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń.
Dobrze dobrane i odpowiednio rozmieszczone oświetlenie podkerśla walory estetyczne mebli, doświetla ich ukryte detale, jest również doskonałym elementem do stworzenia ciepłego nastroju.


Projekt
Meble wykonujemy wg projektów własnych lub klienta. Wspólnie z Państwem opracujemy oryginalny projekt, uwzględniający możliwości i oczekiwania. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje dotyczące końcowego wyglądu.


szafy z drzwiami przesuwanymi

          więcej...


meble, kuchenne, szafy, kuchnie, biurowe, warszawa, kuchnia, szafki, na zamówienie, na wymiar, do zabudowy, do kuchni, garderoby, wnękowe, nowoczesne, przedpokoju, sypialni, zabudowa, z lustrami, zabudowa, projekty, nowoczesna, producent, cena, ceny, łazienkowe, do, łazienki, wnęk, zabudowy, wnętrz, szaf, szafa, kuchenna, garderoba, przedpokój, biura, pokojowe, meblowa, kuchenny, meblowe